Yhteystiedot

Käyntiosoite: Taivalmäki 11, 02200 Espoo
Postiosoite: PL 5, 02201 Espoo
Sähköposti: etunimi.sukunimi (at)sonar.fi

    Ota yhteyttä

    Toimitusjohtaja

    Janne Koskinen

    0400 366 769

    janne.koskinen@sonar.fi

    Asiakaspalvelu

    Vaihde, puh. 020 7411 990. sonar@sonar.fi

    Camilla Krook

    Osto- ja myyntisihteeri

    020 7411 992

    camilla.krook@sonar.fi

    Myynti ja Huolto

    Teollisuus

    Aki Karumaa

    Myyntipäällikkö,Teollisuus ja Isotoopit

    020 7411 982

    aki.karumaa@sonar.fi

    Terveydenhuolto

    Kimmo Lahti

    Myyntipäällikkö, ultraääni

    040 932 5810

    kimmo.lahti@sonar.fi

    Nina Laitila

    Käyttökouluttaja, ultraääni

    0400 426 800

    nina.laitila@sonar.fi

    Mika Ojansivu

    Käyttökouluttaja, ultraääni

    0400 448 511

    mika.ojansivu@sonar.fi

    Risto Husu

    Myyntipäälikkö, Röntgen

    0400 713 613

    risto.husu@sonar.fi

    Katja Grimbergen

    Tuotespesialisti ja Käyttökouluttaja, röntgen

    0400 522 255

    katja.grimbergen@sonar.fi

    Huolto

    Röntgenlaite huolloissa ensisijainen yhteydenotto; rtg.huolto@sonar.fi

    Marko Karttunen

    Huoltopäällikkö ja ultraääni

    020 7411 996

    marko.karttunen@sonar.fi

    Harri Saarinen

    Huoltoinsinööri, teollisuus

    020 7411 997

    harri.saarinen@sonar.fi

    Sami Tuononen

    Huoltoinsinööri, röntgen

    0400 237 404

    sami.tuononen@sonar.fi

    Ville Luhtalo

    Huoltoinsinööri, röntgen

    040 0214 139

    ville.luhtalo@sonar.fi

    Lassi Kuopusjärvi

    Huoltoinsinööri, röntgen

    040 187 7710

    lassi.kuopusjarvi@sonar.fi

    Logistiikka

    Markku Lindén

    020 7411 984

    markku.linden@sonar.fi